My Happy Days
Paket är kul!


Förra veckan var min post lite extra rolig, ett sött paket mötte mig i lådan från en fin läsare (varmaste tack!). Kan säga att jag gjorde en liten hoppande indiandans av lycka när jag fick se fina innehållet, happy! Ni ska få se bättre bilder snart, har varit i farten med kameran idag. ;)
Matilda

åhååå , spännande !! :D Paket är alltid roligt ;)

Junitjej ♥

Kul med paket!



Jag är en av finalisterna i en Dagens blogg-tävling. Jag skulle bli väldigt glad ifall du vill rösta på JUNITJEJ här: http://fiveseconds.webblogg.se/2011/august/rosta-fram-veckans-blogg.html

Anonym

Vad roligt:)

Hoppas du får en jättefin fredagskväll:)

kram

Lina

Ihhhh vad spännande .

Kram Lina

Mira

Hej tjejen!



Jag vill oxå vara med och skriva i bloggboken! Linda skrev att jag skulle fjäska för dig så kanske du kan skicka den till mig när du haft den ;-)



Kram Mira

Emma - mamma till Lovisa

Fint inslagen också! :)

Hanna

Fint paket!

Barnens Hjältar

Åh vad spännande :-)

Det ser ut som bokstäver av något slag :-)

The Housewife

en liten fråga bara, jag har länge undrat detta. När ni större bloggar får paket från företag eller läsare så har dom förmodligen frågat om er adress eller hur? Känns det då inte osäkert eller konstigt eller misstänksamt att ge ut sin privata hemadress? Jag har fått frågan ibland av företag som jag inte känner till, dvs alltså inte så stora som typ HM eller nått. Och då har jag känt mig osäker på att ge ut min adress för man vet ju inte vilka dårar det kan vara. Det finns ju alla möjliga människor där ute.



Tacksam för svar så att jag vet hur ni gör eller tänker.

Kram

Mamma till William och bebis i magen

God kväll snäckan.Allt bra med söta dig denna lördag kväll..Skoj med packet..Vd tycker du om mina bilder från de senaste dagarna..Ha en fortsätt bra helg söta.kram kram

Skriv en kommentar
Namn*
E-postadress*
Blogg-adress