My Happy Days
Solig dag i sikte!

Ni sitter säkert nog liksom jag väldigt lite inne framför datorn dessa soliga dagar. Men, glöm inte bort min solskyddstävling där du kan vinna ett solkskyddskit till vuxen + barn för att skydda dig mot solens farliga strålar!

 

Tävlingen avslutas nu ikväll så skynda för din chans att vinna!


Tävla hos mig på Happy Days om solskydd från Apoteket här!!!
Anonym

Underbar bild, den sprider glädje!

Hanna

Hoppas ni har det bra i solen!

Jessika James

jo det är riktigt skönt :) och eftersom hon har eget företag så känns det bra, då kan man ju åka in å kika på den när som helst. Ja ifall hon har tid å ork då ;)

Jag har helt röd näsa efter stugan så jag hoppas den ändrar sig å vill bli lite solbrun snart istället ^^

kram å trevlig fortsättning på helgen!

Marie

Hoppas att ni haft/har en toppendag

kramar

hanna'

sv: tack så jättemycket !:D

Ellen och lilla Siri (har slutat blogga om du missat det)

Hej!! Stod vid jysk idag, med mitt nya jobb som aktiv coach. Vi är ett event företag som blir uthyrda till olika arrangemang och kickoffer. Hursom! När jag gick fram till din man, son och Meja tänkte jag, vart tusan har jag träffat dessa människor! Vart ifrån känner jag igen dem? KLICK så slog det mig, lite läskigt egentligen:) Haha, söta lilla meja fick iallafall en liten hund ballong och sonen, han var påtok för stor för ett svärd fick jag veta ;) Kram

Josefin -Happy Days-

Svar till Ellen och lilla Siri

Men vad roligt, hihi! Var själv en sväng inne på skobutiken då, men såg att Meja stolt bar runt på hunden under armen sen när jag kom ut Synd jag inte fick chans att hälsa irl på dig. Hoppas att allt är gott, saknar din blogg! Många kramar!

Barnens Hjältar

Underbar bild på lillkillen! Vilka dagar vi haft :-)

Sandra, Colins mamma

Vilken härlig bild! Tack så mycket, dock var det bara en halv dag med värme hos oss. 11 grader och regn har vi haft i helgen. Hoppas ni har bättre väder. KRAM

i min lilla lilla värld

hahaha Jag är verkligen sämst på att skydda mig själv från solen

Therese

Åh vad jag gillar din blogg! Den är mysig på alla sätt och vis! :)

Jag undrar en sak: hur du redigerar dina bilder? :)

Skriv en kommentar
Namn*
E-postadress*
Blogg-adress