My Happy Days
Insnöad långfredag
 
 
Snön har fullständigt vräkt ned hela dagen, utan uppehåll. Smått chockerande faktistk, var inte beredd på så här mycket snö i april. Långfredagen har vi därför stannat inomhus, ja forutom Nyponrosen som ville ut och uppelva närkontakt med snön. Jag tittade trygt på genom fönstret och stannade kvar i värmen.

Även om det har varit en innedag så har vi hittat massor att roa oss med. Vi hade tex finbesök av min bästa vän över lunch, kvalitétstid! På eftermiddagen myste jag och barnen framför en nostalgitripp (för mig) med Bernard och Bianca på film, minnen från min egen barndom. Efter det var lillan sugen på bus och jag fotografering, så vi sammanförde detta i roliga bilder. 

Glad Påsk!! 
Jag är inte dum i huvudet! Jag har Aspergers syndrom!

Så fina bilder

Svar: Tack :)
Josefin -Happy Days-

Jag är inte dum i huvudet! Jag har Aspergers syndrom!

Så fina bilder

Svar: tack!
Josefin -Happy Days-

Mia Ohlson

Usch snö nu!! Glad för en gång skull att jag bor neråt i landet och slipper det där nu. Här har solen lyste hela dagen 🌞
Men det ser ut som ni har roat er ändå. Så fina bilder 😍
Glad påsk!

Svar: Ja vi bor ju ändå inte så högt upp (Norrköping) men snön hittade hit ändå minsann 😱😂 Glad påsk!
Josefin -Happy Days-

Skriv en kommentar
Namn*
E-postadress*
Blogg-adress