My Happy Days
Apoliva, Idun Minerals och Nouba

Blixtsnabb leverans, la ordern i fredags och redan igår tisdag fick jag hem ett välpaketerat paket fylld med härliga makupprodukter från Apoteket.


Som jag nämnt tidigare ingår jag i ett team tillsammans med 5 andra härliga bloggerskor som fått chans att prova på makeup från Apoliva, Idun Minerals och Nouba hos Apoteket. Klicka er gärna in på bloggpanelen för att se vilka vi alla är samt för att få tips kring hur du blir en stjärna på att lägga makeup. Du kan även ta chansen att fylla på din sminkväska genom att tävla där!

Produkterna jag valt ut att recensera kom igår och jag tycker de alla känns lyxiga och lovande, provade att använda lite utav dem för dagens makeup och hittills är jag jättenöjd! Återkommer med mer info när jag hunnit prova dem lite till så ska ni får ta del av vad jag tycker. :-)




Hanna & William

WOOOOOOW det var snabb leverans det gillas:) Ska bli skoj och läsa vad du tycker om dem:) kram

Annie

Åhh vad det vore kul att vinna produkterna. Har inte köpt smink på år och dar... tycker det där är en djungel :-) Svårt att hitta vad man ska ha och produkter som håller bra kvalité utan att kosta hela månadslönen!

Ska bli kul att se hur bra apotekets prylar är!

Marie

Vilken mysig blogg! Och så fina bilder du tar :)

Jes

Hej Josefin!



Härligt med lite nytt i sminkväskan! Kul att testa lite nya produkter! Superfina bilder (som alltid hos dig)!



Kram Jes ♥

Marie

Lite ledsen blir jag ju, för vi brukade ju ha daglig kontakt



Ohh va roligt att hoppa på sådant där, den sminksorten hade jag inte hört talas om



kramar

Marie

Lite ledsen blir jag, för trodde vi hade daglig kontakt



vad roligt att hoppa på ett sådant erbjudande, den där sminksorten visste jag inte fanns =D

kramar

Frida-Kameran i högsta hugg! Följ mig och min utveckling som fotograf

Detta är något jag mååste prova!! Verkar riktigt bra för min hy!

Kraaam

Marie

Jo förstår det, så det är ok =D, saknar dig ibland bara =D

kramar

Alma

Helt underbar blogg! :)Älskar dina bilder!



Kika gärna in hos mig.. www.amciiii.blogg.se

Frida - bebis på jäsning ♥

Åh va skoj! Kul att få prova lite nya produkter och Apoteket brukar ju ha bra grejer, visste dock inte att de hade smink :)



Ha en bra dag!



Kram

Sandra

Roligt att få vara testperson, för just smink :)

Hoppas er dag är bra!

arkus

Markus Kibe

Superfina bilder. Inte visste jag att man kan fota så vackra bilder på make up! :D

Katrins vardagstjat

Spännande! Alltid roligt att testa lite nytt, var faktiskt på apoteket idag och provklämde lite så får vi se om det blir köp framöver ;)



kram

Maria

Vad roligt att få prova på nytt smink. Jag funderar själv på och köpa lite från serien Apoliva. Bla foundation. Hoppas att det är bra.



Ha en toppenbra helg. Kram.

Junitjej

Vilket snyggt smink!

daniella

gud vad fina bilder du har tagit! :)

Förpackningarna/burkarna var riktigt snygga också, hoppas de är bra!

AvantiLouice | Foto

Riktigt fina bilder! Du är en stor inspirationskälla ska du veta. Lär mej mycket av din fotoskola, enkel att förstå.

Kan du inte visa hur man gör sådana kvadratiska bilder? Det är säkerligen inte så svårt med jag fattar inte riktigt hur man gör.

Skriv en kommentar
Namn*
E-postadress*
Blogg-adress