My Happy Days
16 månader

Har det redan gått 4 månader sedan 1-årsdagen? Jag hänger inte rikgit med när tiden susar förbi...
Grattis lilltussan, vad passande att vi vann en klänning just idag! :-)

Pernilla

Åh så söt.

Grattis :)..

Anna Werner

Grattis till lilltjejen :)

Mirre

Sedärja, här går det undan =D

kramar

Camilla F - Design&Foto

Svar: Det var det verkligen :) Tack detsamma =)

britta bloggar

Nu är min tävling i samarbete med Geggamoja avslutad, så titta in och se om det var du som vann! Passa även på att tävla i mina två andra tävlingar!

Jennie

grattis till lilltjejen! :) Tiden går alldeles för fort tycker jag. Dom växer alldeles för fort upp tycker jag ;(



Ja det va verkligen en speciell känsla att få komma in i sin första lägenhet igen! De va precis som att tiden stått stilla, bara möblerna som va annorlunda :)



Din blogg är ju verkligen en glad plats och finns det människor som inte unnar dig det så ska man rent ut sagt strunta i dom och fokusera på dom som verkligen uppskattar den! :)



Nu ska jag gå och lägga mig efter en lång kväll på praktiken! Ska upp tidigt imorgon och praktisera ännu en dag fast 7-4. Här är det ingen lugn och ro inte ;) Godnatt!

Mathilda

Grattis grattis :)



Sv: Kan förstå det. Låter som sagt väldigt underbart.



Ja det är fantastiskt skönt. Har aldrig förr inte behövt stressa för att hitta julklappar de sista dagarna. Hoppas du hittade några när du gick ut på jakt efter dem.

Skriv en kommentar
Namn*
E-postadress*
Blogg-adress